Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » Kартон 50x70cm - изберете боја


        

Kартон 50x70cm - изберете боја

креативен фотокартон

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF612210
Производител: Faber Castell
Изберете боја на Фотокартон 50x70cm
Вообичаена цена 49 мкд
Цена without Tax : 25 мкд
Цена including Tax (18 %):
29 мкд

into the basket:
  парче  
OTM4ZTJ