Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Калиграфија и Hand Lettering » Калиграфски фломастер Sakura црн - различни големини


        

Калиграфски фломастер Sakura црн - различни големини

Калиграфски фломастер SAKURA

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: SKRXCMKN
Производител: SAKURA
EAN code: SKRXCMKN
Изберете дебелина на шарите на калиграфското пенкало Sakura
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MTJjOTQzN