Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » JAVANA Phantom пенкало


        

JAVANA Phantom пенкало

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL818080
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798180805
Цена without Tax : 228 мкд
Цена including Tax (18 %):
269 мкд

into the basket:
  парчиња  
NzI1Z