Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Javana боја за светол и темен текстил 500 ml - изберете нијанса


        

Javana боја за светол и темен текстил 500 ml - изберете нијанса

боја за текстил Kreul

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL915
Производител: Kreul Germany
Изберете нијанса Javana бои за текстил 500 ml
Цена without Tax : 974 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,149 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

YWYzMjE0M