Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Хоби лепак » Хоби лепило за правење самолепливи површини Pentart - изберете количина


        

Хоби лепило за правење самолепливи површини Pentart - изберете количина

хоби лепило

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSAGLUE
Производител: PENTART
Изберете количина на хоби лепило Pentart
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
69 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Yzg2O