Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Хартиени цвеќиња бели - 40 делен сет


        

Хартиени цвеќиња бели - 40 делен сет

хартиени украси за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: DPCCEKP-029
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589920192
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
YmFkM2M2N2