Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok


        

Гума Faber-Castell Tri

Гума за бришење

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC182334
Производител: Faber Castell
EAN code: 9555684647665
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

into the basket:
  парче  
NDE5ZmVj