Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовки за подлога » Грунд во спреј Ghiant Gesso h2o 400 ml


        

Грунд во спреј Ghiant Gesso h2o 400 ml

Основен премаз во спреј Ghiant

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI100185
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966100185
Вообичаена цена 549 мкд
Цена without Tax : 389 мкд
Цена including Tax (18 %):
459 мкд

into the basket:
  парче  
NjAzM