Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Округли четки » GRADUATE четка округла PONY - синтетички влакна - изберете големина


        

GRADUATE четка округла PONY - синтетички влакна - изберете големина

graduate четки округли

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR212189
Производител: Daler - Rowney
Изберете GRD четка округла PONY + синтетички влакна
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  
MjE0MGZ