Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Goldfinger - sovereing gold Daler - Rowney


        

Goldfinger - sovereing gold Daler - Rowney

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR145008675
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 5011385450040
Цена without Tax : 609 мкд
Цена including Tax (18 %):
719 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGU1OWM