Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Ghiant фиксатив во спреј Basic 150 ml


        

Ghiant фиксатив во спреј Basic 150 ml

фиксатив во спреј Basic 150 ml

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI120206
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966120206
Вообичаена цена 249 мкд
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  
ODlhNjk4Mm