Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Разно » Фолија за пластифицирање црно-бела - 6 парчиња


        

Фолија за пластифицирање црно-бела - 6 парчиња

додатоци и scrapbooking

 

Availability: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Product no.: DPCSHRI-003
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589990348
Цена without Tax : 643 мкд
Цена including Tax (18 %):
759 мкд

into the basket:
  парче  
NGZlZGRhN2