Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина

Технички фломастер SAKURA

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена without Tax : 123 мкд
Цена including Tax (18 %):
145 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2EwYz