Introduction » Хоби бои » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLACK - изберете дебелина

Технички фломастер SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NGMyOTM5M