Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron SEPIA - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron SEPIA - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

акција

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: SKRXSDK-117
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Вообичаена цена 145 мкд
Цена without Tax : 72 мкд
Цена including Tax (18 %):
85 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmRiYTBhZ