Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron RED - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron RED - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-19
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Вообичаена цена 153 мкд
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDk3NDN