Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron GREEN - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron GREEN - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-29
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Вообичаена цена 156 мкд
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Y2IwNG