Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLUE - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLUE - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-36
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд
N2ZmNj