Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLUE - изберете дебелина


        

Фломастер за техничко цртање SAKURA Pigma Micron BLUE - изберете дебелина

фломастер во боја за техничко цртање SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-36
Производител: SAKURA
Изберете дебелина на фломастер за техничко цртање SAKURA
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд
MGRiYj