Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Маркери и фломастери » Фломастер за стакло и порцелан KREUL Easy


        

Фломастер за стакло и порцелан KREUL Easy

фломастер за стакло и порцелан

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL16481
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798121891
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

N2E0M