Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер OHP перманентен M - син


        

Фломастер OHP перманентен M - син

Faber Castell - Фломастер перманентен

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC1525_51
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 4005401525516
Изберете маркер OHP перманентен M
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NWU1YWYyYj