Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Маркери и фломастери » Фломастер COPIC Sketch / избери нијанса


        

Фломастер COPIC Sketch / избери нијанса

фломастери COPIC

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: HMDCOP21075
EAN code: HMDCOP21075
Изберете фломастер COPIC Sketch
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OGJiNWM5O