Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Фиксатив во спреј Ghiant Concentrated 400 ml


        

Фиксатив во спреј Ghiant Concentrated 400 ml

подготовки за сликање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI040047
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966040047
Цена without Tax : 431 мкд
Цена including Tax (18 %):
509 мкд

into the basket:
  парче  
NGM4NGU