Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Фиксатив Lukas - 400 ml

завршен фиксатив LUKAS

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LKS23230400
Производител: LUKAS
EAN code: 4001128097893
Цена without Tax : 745 мкд
Цена including Tax (18 %):
879 мкд

into the basket:
  парче  
MjJlOT