Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Водни бои 30 mm - 12 бои


        

Водни бои 30 mm - 12 бои

Faber Castel - Водени бои

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC125012
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401250128
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  
ZjJlNDk4O