Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Textliner 1148 сув Маркер


        

Textliner 1148 сув Маркер

Faber Castel - Сув маркер

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1148
Производител: Faber Castell
Изберете Textliner 1148 сув маркер
Вообичаена цена 116 мкд
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
68 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZTI3ZWY