Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Textliner 1148 сув Маркер


        

Textliner 1148 сув Маркер

Faber Castel - Сув маркер

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1148
Производител: Faber Castell
Изберете Textliner 1148 сув маркер
Вообичаена цена 116 мкд
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
68 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

MmY5Mjg