Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Суви пастели Gofa - сет 48 бои мини


        

Суви пастели Gofa - сет 48 бои мини

Faber Castel - Суви пастели

акција

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC128248
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401282488
Вообичаена цена 1,249 мкд
Цена without Tax : 924 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,090 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MjQ4NTBh