Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Pitt Monochorome сет - 21 броја - метална кутија


        

Pitt Monochorome сет - 21 броја - метална кутија

Faber Castel - сет PITT MONOCHOROME

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC112976
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401129769
Цена without Tax : 1,906 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,249 мкд

into the basket:
  парче  
OTZkMzQ5