Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Pitt Grafit сет мал - метална кутија


        

Pitt Grafit сет мал - метална кутија

Faber Castel - Saet PITT Grafit

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC112972
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401129721
Вообичаена цена 2,019 мкд
Цена without Tax : 1,025 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,209 мкд
OTRjZTd