Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Акварел бои » Пастелни акварел сет - 12 бои - хартиена кутија


        

Пастелни акварел сет - 12 бои - хартиена кутија

Faber Castel - Акварелни дрвени бои

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC114413
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401144137
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  
MjFkZTJl