Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Острилка Trio Grip 2001 - изберете боја


        

Острилка Trio Grip 2001 - изберете боја

Faber Castel - Острилка

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC183801
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401838012
Вообичаена цена 229 мкд
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

NDUxZT