Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Острилка single црвено/плава


        

Острилка single црвено/плава

Faber Castel - Острилка

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC184801
Производител: Faber Castell
EAN code: 6933256607980
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  
MTE0Z