Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Острилка 125 LV со кутивче


        

Острилка 125 LV со кутивче

Faber Castel - Острилка

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC581526
Производител: Faber Castell
EAN code: 7891360468226
Цена without Tax : 36 мкд
Цена including Tax (18 %):
42 мкд

into the basket:
  парче  
MWY3OTN