Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Моливи CASTELL 9000 Jumbo 5 броја - метална кутија


        

Моливи CASTELL 9000 Jumbo 5 броја - метална кутија

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC119305
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401193050
Вообичаена цена 779 мкд
Цена without Tax : 550 мкд
Цена including Tax (18 %):
649 мкд

into the basket:
  парче  
ZTAyZWM