Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив триаголен


        

Молив триаголен

Faber Castell - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC11836
Производител: Faber Castell
Изберете графитно моливо Sparkle
Цена without Tax : 33 мкд
Цена including Tax (18 %):
39 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDdhNWVjOG