Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив Grip Jumbo 2001 HB


        

Молив Grip Jumbo 2001 HB

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC111900
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401119005
Вообичаена цена 119 мкд
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

into the basket:
  парче  
Mjc5Y2V