Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив Grip 2001 со гумичка


        

Молив Grip 2001 со гумичка

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1172
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд
N2UyNTYyOW