Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.


        

Молив Grip 2001

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1170
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 61 мкд
Цена without Tax : 31 мкд
Цена including Tax (18 %):
37 мкд

into the basket:
  парче  
ZDE3MzY0