Молив Grip 2001

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1170
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 61 мкд
Цена without Tax : 31 мкд
Цена including Tax (18 %):
37 мкд
MzI0NjM1M2