Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив Goldfaber 1221


        

Молив Goldfaber 1221

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1125
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 30 мкд
Цена without Tax : 19 мкд
Цена including Tax (18 %):
23 мкд
ZTg5MT