Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Молив Castell 9000


        

Молив Castell 9000

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1190
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 92 мкд
Цена without Tax : 43 мкд
Цена including Tax (18 %):
51 мкд

into the basket:
  парче  
NDk5ND