Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Мини графитен суперполимер 0.7 mm


        

Мини графитен суперполимер 0.7 mm

Faber Castel - Мини за технички моливи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1207
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 61 мкд
Цена without Tax : 31 мкд
Цена including Tax (18 %):
37 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

Y2YxNTU