Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Мини графитен суперполимер 0.7 mm


        

Мини графитен суперполимер 0.7 mm

Faber Castel - Мини за технички моливи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1207
Производител: Faber Castell
Изберете цврстина на моливот
Вообичаена цена 61 мкд
Цена without Tax : 31 мкд
Цена including Tax (18 %):
37 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

Zjk3MTg4OW