Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Мини 0.5 плави 9085/B


        

Мини 0.5 плави 9085/B

Faber Castel - Мини за технички моливи

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC128544
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401285441
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YzAxZW