Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Маслени пастели Gofa сет - 36 бои


        

Маслени пастели Gofa сет - 36 бои

Faber Castel - Маслени пастели

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC127036
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401270362
Вообичаена цена 879 мкд
Цена without Tax : 660 мкд
Цена including Tax (18 %):
779 мкд

into the basket:
  парче  
YWZlMzNjN