Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Маслени пастели Gofa сет - 12 бои


        

Маслени пастели Gofa сет - 12 бои

Faber Castel - Маслени пастели

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC127012
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401270126
Вообичаена цена 299 мкд
Цена without Tax : 225 мкд
Цена including Tax (18 %):
265 мкд

into the basket:
  парче  
MDFhMzc5M