Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Маса за лепење Tack-It 75 gr


        

Маса за лепење Tack-It 75 gr

Faber Castel - Маса за лепење

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC187093
Производител: Faber Castell
EAN code: 9555684616791
Вообичаена цена 219 мкд
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  
YWNmMW