Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Маркер Grip Flipchart кружен врв


        

Маркер Grip Flipchart кружен врв

Faber Castel - Маркер Grip Flipchart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1536
Производител: Faber Castell
Изберете маркер Grip Flipchart кружен
Вообичаена цена 122 мкд
Цена without Tax : 42 мкд
Цена including Tax (18 %):
50 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

YTRiZTVkOT