Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Хартиен размачкувач 9125


        

Хартиен размачкувач 9125

Faber Castel - Хартиен размачкувач

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC122780
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401227809
Вообичаена цена 169 мкд
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  
ODBjYT