Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Гума во молив 7058/B бела со четкица


        

Гума во молив 7058/B бела со четкица

Faber Castel - Гума

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC185800
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401858003
Вообичаена цена 165 мкд
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парче  
MmM2NGIw