Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Маркери и фломастери » Фломастери со прицврстувач во подарок пакување - 60 броја


        

Фломастери со прицврстувач во подарок пакување - 60 броја

Faber Castel - Фломастери

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC155560
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401555605
Цена without Tax : 1,058 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,249 мкд

into the basket:
  парче  
MDBjOD