Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастери Finepen 1511


        

Фломастери Finepen 1511

Faber Castel - Фломастери

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1511
Производител: Faber Castell
Изберете маркери Finepen 1511
Вообичаена цена 55 мкд
Цена without Tax : 26 мкд
Цена including Tax (18 %):
31 мкд

Одберете ја саканата нијанса

OTVjMzU5MD