Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастери Art Pen PITT Manga Black - сет Etui 4 броја [B-F-S-XS]


        

Фломастери Art Pen PITT Manga Black - сет Etui 4 броја [B-F-S-XS]

Faber Castel - Фломастери Art Pen

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC167132
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401671329
Вообичаена цена 890 мкд
Цена without Tax : 609 мкд
Цена including Tax (18 %):
719 мкд

into the basket:
  парче  
NmQ2ZDQz