Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер OHP перманентен M


        

Фломастер OHP перманентен M

Faber Castel - Фломастер перманентен

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1525
Производител: Faber Castell
Изберете маркер OHP перманентен M
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MTdhNmQxZW